oferta pracy

Oferta współpracy dla doradców finansowych

Serdecznie zachęcamy zainteresowanych pośredników finansowych do nawiązania kontaktu z nami, zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową.

Nasza firma oferuje usługi polegające na pośrednictwie w zawieraniu umów poręczenia zapłaty wadium, należytego wykonania umowy oraz usuwania wad i usterek. Naszym głównym celem jest wsparcie rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy poręczenia zarówno dla zapłaty wadium, należytego wykonania umowy, jak i usuwania wad i usterek, a także poręczenia dla zaliczek.

Jesteśmy otwarci na współpracę z przedsiębiorcami świadczącymi profesjonalne usługi z zakresu doradztwa oraz pośrednictwa finansowego. Planujemy zawierać umowy z przedsiębiorcami, którzy podejmą się świadczenia usług polegających na pośrednictwie w zawieraniu przez nas umów poręczenia zapłaty wadium, należytego wykonania umowy, usuwania wad i usterek. Nasze wynagrodzenie będzie stanowiła prowizja, obliczana od kwoty netto otrzymanej przez nas z tytułu udzielonego poręczenia.

Zapraszamy do kontaktu z nami i do złożenia oferty cenowej. Nasza firma Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych jest gotowa do efektywnej współpracy z Państwem.

 

📞 56 654 71 70

📩 fundusz@tfpk.pl

 

Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., mająca siedzibę w Toruniu przy ul. Kopernika 27 (87-100 Toruń),

KRS: 0000130814,

REGON: 871629491,

NIP:879-23-35-587.

Skip to content