Oferta współpracy

oferta pracy

Serdecznie zachęcamy zainteresowanych pośredników finansowych do nawiązania kontaktu z nami, zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową.
Nasza firma oferuje usługi polegające na pośrednictwie w zawieraniu umów poręczenia zapłaty wadium, należytego wykonania umowy oraz usuwania wad i usterek.

Naszym głównym celem jest wsparcie rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy poręczenia zarówno dla zapłaty wadium, należytego wykonania umowy, jak i usuwania wad i usterek, a także poręczenia dla zaliczek.

Jesteśmy otwarci na współpracę z przedsiębiorcami świadczącymi profesjonalne usługi z zakresu doradztwa oraz pośrednictwa finansowego. Planujemy zawierać umowy z przedsiębiorcami, którzy podejmą się świadczenia usług polegających na pośrednictwie w zawieraniu przez nas umów poręczenia zapłaty wadium, należytego wykonania umowy, usuwania wad i usterek.

Nasze wynagrodzenie będzie stanowiła prowizja, obliczana od kwoty netto otrzymanej przez nas z tytułu udzielonego poręczenia.
Zapraszamy do kontaktu z nami i do złożenia oferty cenowej. Nasza firma Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych jest gotowa do efektywnej współpracy z Państwem.

📞 56 654 71 70
📩 fundusz@tfpk.pl

Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., mająca siedzibę w Toruniu przy ul. Kopernika 27 (87-100 Toruń),

KRS: 0000130814,
REGON: 871629491,
NIP: 879-23-35-587.

Skip to content