Nowy portal informacyjny kujawy-pomorze.info

Nowy portal informacyjny kujawy-pomorze.info

Miło nam poinformować, że we wtorek, 29 sierpnia, uruchomiony został portal kujawy-pomorze.info

Kujawy-pomorze.info to regionalny portal informacyjny, skupiony na tematyce gospodarczej, z unikatową wyszukiwarką ofert wsparcia dla biznesu – szczególnie  sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz z dodatkową dystrybucją treści w formie e-wydania.

Jego powstanie wynika z realnego zapotrzebowania na dobrej jakości, kompleksową, regionalną informację biznesową i potrzebę kreatywnego wspomagania aktywności biznesowej w regionie. Szanse rozwojowe regionu dostrzegamy bowiem w rozwoju gospodarczym, innowacyjności, aktywności obywatelskiej, współpracy największych ośrodków województwa – portal będzie te procesy wspierał, dostarczając zróżnicowane tematycznie, jakościowe informację oraz respektujące pluralizm poglądów opinie.    

Prosta, działająca intuicyjnie wyszukiwarka ofert wsparcia pomagać będzie osobom prowadzącym działalność gospodarczą w dostępie do programów  i instrumentów pomocowych oferowanych przez różne instytucje.   

Wydawcą portalu jest Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju. 

Zespół redakcyjny to połączenie doświadczenia i młodości. Pracują dla nas dziennikarze wywodzący się z bardzo różnych mediów – Nowości-Dziennika Toruńskiego i Expressu Bydgoskiego, Dzień Dobry Toruń, Radia PiK. W sumie to pięciu etatowych dziennikarzy i zespół kilku stałych współpracowników. Redaktorem naczelnym jest Mariusz Załuski, były wicenaczelny mediów Polska Press Grupy w kujawsko-pomorskim. W ramach KPFR opiekę nad projektem sprawuje dyrektor Regionalnego Obserwatorium Gospodarczego, Tomasz Pietraszak (były dyrektor oddziału TVP w Bydgoszczy i były naczelny mediów PPG w kujawsko-pomorskim). E-wydanie w formie dwutygodnika redaguje Ryszard Warta.  

Zapraszamy!

www.kujawy-pomorze.info

Skip to content